Prace, ściągi, wypracowania, liceum, gimnazjum
Cytat: W starym piecu diabeł pali. Owidiusz
Nawigacja

Strona Główna Strona Główna
Reklama Ćwiczenia z matematyki
Reklama Reklama
Reklama Tanie telefony GSM!
Szukaj Szukaj
Prace Prace
Linki Linki
Plagiat Plagiat
Biblioteka Biblioteka
Cytaty Cytaty
Maksymy Maksymy
Przysłowia Przysłowia
Odmiany słów Odmiany słów
Popularne błędy językowe Popularne błędy
Prasówki, krótkie informacje na WOS Prasówki WOS
Dodaj prace Dodaj prace
Hosting zdjęć Hosting zdjęć
Darmowe aliasy www.ofu.pl Aliasy bez reklam
Kontakt reklama Kontakt reklamowy

Słowniki

Słownik angielsko - polski i polsko - angielski Słownik, tłumacz
Słownik angielsko - polski i polsko - angielski Słownik en-pl
Słownik niemiecko - polski i polsko - niemiecki Słownik de-pl

Język polski

Dodaj prac Antyk i Biblia
Średniowiecze Średniowiecze
Renesans Renesans
Barok Barok
Oświecenie Oświecenie
Romantyzm Romantyzm
Pozytywizm Pozytywizm
Młoda Polska Młoda Polska
Młoda Polska XX lecie
Współczesność Współczesność
Język polski - inne Język polski - inne
Matura Matura

Inne Języki

Język angielski Język angielski
Popularne zwroty w języku angielskim Język angielski - idiomy
Język angielski Język niemiecki

Inne przedmioty

Architektura Architektura
Architektura Biologia
Budownictwo Budownictwo
Chemia Chemia
Ekonomia Ekonomia
Filozofia Filozofia
Finanse Finanse
Fizyka Fizyka
Geografia Geografia
Historia Historia
Informatyka Informatyka
Integracja europejska Integracja europejska
Marketing Marketing
Matematyka Matematyka
Mechanika Mechanika
P.O P.O
Pedagogika Pedagogika
Prawo Prawo
Psychologia Psychologia
Rachunkowość Rachunkowość
Socjologia Socjologia

Mapa prac Mapa prac

Zobacz
Ostatnie prace
Życie we francuskim ...
Przemiana Marka Wini...
Lektura "Antygona" -...
Szkółka niedzielna -...
Czy życie na Ziemi j...
"Pan Wołodyjowski" H...
List do Ojca Święteg...
Jak wyobrażam sobie ...
Podaj przykłady komi...
Stajesz się odpowied...
Plan wydarzeń lektur...
Charakterystyka poró...
Porównaj "Bogurodzic...
Moje spotkanie z Duchem

Nowość!
Prace: Informatyka
Administrowanie sieci
Adm.siecią - planowanie, konfigurowanie, zarządzanie, szczególnie: zdalne i lokalne zasoby, konta użytkowników, urządzenia zapewniające przyłączalność. Sieć – wszy-stko to, co umożl. co najmn. Dwóm komp. komunikowanie się ze sobą i/lub innymi urządzeniami. LAN, MAN, WAN. Typy sieci: peer - to – peer: + łatwość wdrożenia i obsługi, tanie, Win for Workgr, Win 95/98/ME/2000; - wiele haseł, brak central. zasobów, bezpieczeństwo, niesko-ordynowane tworz. kopii zapas., brak odpo-wiedzial. za nazwy i umiejsc. plików. Klient – serwer: + wydajność, bezpieczeństwo, skalowość – dla dużych i małych sieci, - droższe, trudniejsze w instal. i obsłudze.
Liczba Czytań: 13342
Czytaj

Algorytmy
Algorytmizacja . proces budowy konkretnego algorytmu. Algorytm . zbiór określonych reguł postępowania, które stosowane w ustalonym porządku prowadzą do rozwiązania określonego zadania. Niewątpliwą cechą algorytmu jest możliwość wykorzystania tegoż samego tworu myślowego do rozwiązywania podobnych, względnie bliskoznacznych zadań. Wychodząc z tego
Liczba Czytań: 26390
Czytaj

BIZNES I INTERNET
Za zgodą autora przytaczamy obszerne fragmenty artykułów Jacka Konikowskiego opublikowanych w Nowym Życiu Gospodarczym w cyklu "Internet w biznesie". Zacznijmy od początku. Czym jest Internet? Dobre pytanie na które trudno dzisiaj o jednoznaczną odpowiedź. Dla jednych jest to bowiem olbrzymich rozmiarów sieć informatyczna składająca się z szeregu mniejszych sieci i podsieci w których pracują miliony komputerów na całym świecie. Stąd też często pojawiające się określenie Sieć sieci. Dla innych Internet jest nowym medium łączącym cechy mediów tradycyjnych jak radio, prasa i telewizja tyle że o znacznie większych możliwościach. Dla wielu jest on potężnym, światowym rynkiem zbytu towarów i usług, którego roczne obroty sięgają poziomu setek milionów dolarów. Przez wielu określany jako zjawisko dzięki któremu świat staje się globalną wioską w której pojęcia takie jak odległość, granice państwowe po prostu przestają mieć racje bytu, zacierają się.
Liczba Czytań: 15653
Czytaj

Budowa komputera
Ze względu na postać przetwarzanych danych wyróżniamy 3 rodzaje komputerów: • analogowe - wszystkie wartości (dane wejściowe, wyniki pośred¬nie i końcowe) zmieniają w sposób ciągły • cyfrowe - wszystkie wartości przedstawiają w postaci cyfr. Wyniki mają postać dyskretną (skwantowaną) • hybrydowe - realizują część swych funkcji poprzez sygnały ciągłe, część poprzez sygnały dyskretne
Liczba Czytań: 36009
Czytaj

Co to jest Internet
Internet- globalna sieć komputerowa. Podwaliny pod jej powstanie położono na początku lat 60., kiedy amerykańska firma RAND Corporation prowadziła badania nad możliwością dowodzenia i łączności w warunkach wojny nuklearnej. Na podstawie jej raportów podjęto badania nad skonstruowaniem sieci komputerowej mogącej funkcjonować pomimo zniszczenia jej części np. w wyniku ataku atomowego.
Liczba Czytań: 27069
Czytaj

Grafika komputerowa
Ogólne wiadomości o grafice komp. Obszar zastosowań: - umieszcz w opracowaniach różnego rodz elem graf(logo firmy), - w pracach edytorskich, - w prezentacji wyników złożonych obliczeń i eksper nauk w postaci wykresów, - tworzenie grafiki prezentacyjnej czy tworzenie prostych animacji dla potrzeb filmów rys. czy gier komp, tworzenie systemów okien w oprogramowaniu interakcyjnym, - produkcja reklam, - przemysł rozrywkowy, - syst projektowania, - generowanie obrazów o jakości zbliżonej do takiej, jaką daje fotografia barwna(fotorealizm), - syst wizualizacji dla potrzeb symulatorów lotu, - symulacja sztucznej rzeczywist.
Liczba Czytań: 23949
Czytaj

HISTORIA ROZWOJU KOMPUTERÓW
Ludzkość wytwarza coraz więcej informacji. Tak wiele, że jej przetwarzanie, czyli pamiętanie, klasyfikowanie, poszukiwanie, obrazowanie i zestawianie jest ponad ludzkie siły. Dlatego tak duże znaczenie osiągnęły "maszyny", które radzą sobie z tym zadaniem lepiej i szybciej od człowieka - komputery. Komputery, czyli maszyny liczące ( z ang. compute - obliczać ) mają więcej lat niż się na ogół przypuszcza. Za przodków komputera uznać bowiem należy wszystkie urządzenia służące do liczenia.
Liczba Czytań: 60036
Czytaj

Informatyka - zagadnienia
1. Informatyka- dyscyplina naukowa i gałęź wiedzy dot. Przetważania informacji przy użyciu śr. tech. Lub dziedzina działaln. Gosp. Zwiazana z prod. Komputerów, ich oprogramowania, budową sys. Informatycznych i ich zastosow w gospodarce. W perspektywie obejmowac bedzie sterowanie procesami technologicznymi itp.
Liczba Czytań: 22099
Czytaj
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
Copyright www.esciagi.info © 2006 - 2011 Kontakt | Regulamin korzystania z serwisu